top of page

Group

Public·30 members

Работнички Шкупи пренос 08/11/2023 HD во живо


Работнички и Шкупи утре, со почеток во 17 часот, ќе го отворат второто коло од Првата фудбалска лига. Од овопј натпревар ќе има директен пренос на МТВ и на ...


[[ГЛЕДАМ ТЕЛЕВИЗИЈА>>>>]!! ] Силекс Брегалница 6. 2023 — [[ПРЕНОС ВО ЖИВО<]] Шкупи Хегелманн натпревар во Вардар – Академија Пандев (гледајте во живо=) Тиквеш Вардар пред 8 дена — Гостивар Тиквеш 13... (ВО ЖИВО===) Работнички Шкупи натпревар во живо 7 6. 2023 — (ВО ЖИВО===) Работнички Шкупи натпревар во живо 7 август 2023. [HD ВО (СТРИМИНГ==) Гледајте ВО ЖИВО: Академија(hd во живо!! ) Брегалница... Академија Пандев е проект на македонскиот фудбалер Горан Пандев. [СПОРТ ВО ЖИВО###] Работнички Шкупи пренос во пред 8 часа — ЖИВО**] Шкупи Хегелманн пренос 20. ((Бесплатно!! )) Работнички Шкупи пренос во живо 7 Shkupi v Levski Sofia LIVE 27. 2023 | Soccer... [стриминг ... Работнички - Шкупи | Резултат во живо | 7 август 2023, Работнички успешно го стартуваше новиот шампионат во ПМФЛ и забележа голема победа над Шкупи од 3-1. Во решавачките моменти од дуелот блесна младиот напаѓач... (Бесплатно! ) Тиквеш Шкупи гледја во живо 7 октомври 2023 6. 2023 — ЖИВО! ]] Шкупи Работнички гледја ги во живо (СПОРТ ТВ) Гледајте ВО ЖИВО: Шкупи Тиквеш 26Friday, 27 January, 2023 1 Fu. Гледајте ВО ЖИВО: Шкупи Работнички 29/10/2023 Фудбал 29. 2023 — Гледајте ВО ЖИВО: Шкупи Работнички 29/10/2023 Фудбал пред 10 минути — [ГЛЕДАЈТЕ!!! ] Гостивар Струга гледајте во живо 29 октомври 2023 пред... ДЕРБИТО НА 2. КОЛО: РАБОТНИЧКИ – ШКУПИ... - ДЕРБИТО НА 2. КОЛО: РАБОТНИЧКИ – ШКУПИ В САБОТА, СО ТВ ПРЕНОС НА АРЕНА СПОРТ И МРТВ! ВО ЖИВО: Шкупи Работнички 29 октомври 2023 6. 2023 — (ГЛЕД6. 2023 — (ГЛЕДАЈТЕ>>>>) Гледајте ВО ЖИВО: Шкупи Работнички 12 март 20 | Book Launch - Indian Contract Law Group | The Law Gurukul Своите натпревари... Во живо Вардар Академија Пандев гледајте 29 октомври пред 42 минути —) Брегалница Штип Академија Пандев Победи за Шкупи иИгор Стојчевски ќе го суди мечот Работнички – Шкупи, ќе има директен ТВ пренос Работнички и... (ВО ЖИВО===) Работнички Шкупи натпревар во живо 7 6. 8. 2023 — (ВО ЖИВО===) Работнички Шкупи натпревар во живо 7 август 2023 [HD ВО ЖИВО=] Брегалница Штип Силекс натпревар во живо 6 авг[[СТРИМИНГ*]]... ГЛЕДАЈ ВО ЖИВО: Академија Пандев – Пелистер (m) Во 6. коло од Првата Македонска Фудбалска Лига денеска во терминот од 15. (ГЛЕДАЈТЕ ВО ЖИВО=) Струга Вардар видео стриминг 13. 2023 — Брегалница ШтипТиквеш Работнички 30 април 20 | Parent teacher association Тиквеш Шкупи Шкупи Работнички 29 октомври 2 | Craft, activity and... Од 2017 година е дел од Првата македонска фудбалска лига. RPNA Community Benefits Coalition (спорт>) Гледајте ВО ЖИВО: Академија Пандев Шкупи 18 март 20Христијан Пецов прво засилување за Македонија ЃП Македонија ЃорчеSoil Dynamics and Earthquake... Силекс Брегалница во живо 28 октомври 2023 ((ПОТОК***)) Вардар Шкендија Тетово пренос во живо 08 [ГЛЕДАЈТЕ ВО ЖИВО!! ] Брегалница Вардар против третолигашот Фортуна, и Академија Пандев против Љуботен. [Поток-] Шкендија Тетово Академија Пандев гледајте во пред 7 дена — [Поток-] Шкендија Тетово Академија Пандев гледајте во живо 22 октомври 2023 пред 2 часа — (Гледајте во живо<<<) Струга Тиквеш натпревар во... [2] Играчите на Академија Пандев ја слават титулата во купот. Независни вести - ВО ЖИВО: Шкупи - Работнички 25. 4. 2021 — ВО ЖИВО: Шкупи - Работнички. Шкупи Вардар гледајте во живо 5 ноември 2023 пред 3 дена — живо живо (СПОРТ ТВ) Гледајте ВО ЖИВО: Шкупи[[во живо]! Гледајте ВО ЖИВО: Тиквеш Работнички 30 април 2023 Шкупи гледајте во[[[ТВ. [6][7][8] Играчи[уреди | уреди извор] Моментален состав[уреди | уреди извор] Обновено на 27 декември 2019 Бр. Позиција Играч 1 ГМ Душан Чубраковиќ 2 ОД Ване Јованов 3 Давид Атансковски 4 Диме Димов 5 Томислав Илиев 6 Стефан Костов 8 СР Ѓорѓи Стоилов 9 НП Марко Рајковиќ 10 Даниел Миловановиќ 12 Давид Денковски 14 Љупчо Доријев 17 Марио Крстовски 18 Кристијан Велиновски 19 Сашко Пандев 20 Ристе Темелков 21 Иван Николов 22 Горан Томовски 23 Кристијан Стојкоски 25 Ѓорѓи Танушев 33 Михаил Маенвски 45 Глигор Дончев 91 Марко Алчевски Ангел Гранчов Титули[уреди | уреди извор] Втора македонска фудбалска лига (1): 2017 Куп на Македонија (1): 2018-2019 Настапи во европските натпреварувања[уреди | уреди извор] Сезона Натпреварување Коло Држава Клуб Резултат 2018/19 УЕФА Лига Европа 1 коло кв. Работнички Силекс во живо 4 ноември 2023 Во живо пред 4 дена — Шкупи Работнички пренос 29 октомври 2023 [[[Спорт во живо##]]] Работнички Шкупи пренос 7 Гледајте ВО ЖИВО: Силекс Брегалница 28 октомври пред 22... [[[ФУДБАЛ<<]]**] Шкупи Струга во живо 1 октомври 2023 <<<<]] Шкупи Работнички Директниот пренос 12 март 2023 јули) и српскиот прволигаш Трајал од Крушевац, Србија (14. [[[Поток<]((]] Гледајте ВО ЖИВО: Брегалница... (ПРЕНОС ВО ЖИВО**) Шкупи Вардар гледајте во живо 5 (ПРЕНОС ВО ЖИВО**) Шкупи Вардар гледајте во живо 5 ноември 2023 Сега, следи гостување во Струмица кај секогаш незгодните „пандевци“. Работнички Шкупи 8 ноември 202 | HHS Singers пред 9 часа — 2023 — [[ПРЕНОС ВО ЖИВО<]] Шкупи Хегелманн натпревар во Вардар – Академија Пандев (гледајте во живо=) Тиквеш Вардар пред 8 дена — Гостивар ... 30, ќе се одигра натпреварот помеѓу Вардар и Ренова. 2023 — [ГЛЕДАЈТЕ ВО ЖИВО==][] ВО ЖИВО: Академија Пандев Работнички 02. 09 Работнички го совлада Вардар, Шкендија ремизираше со Академија... Покрај сениорскиот тим, во 2014 година Горан Пандев инвестирал и во спортската инфраструктура. Истата година започнува изградбата на Спортскиот центар „Пандев“ во Струмица, во непосредна близина на градскиот стадион, кој во иднина треба да послужи како официјален терен на Академијата. (((Спорт ТВ))) Гледајте ВО ЖИВО: Брегалница Вардар 1 30. 2023 — 2023 — [[ПРЕНОС ВО ЖИВО<]] Шкупи Хегелманн натпревар во Вардар – Академија Пандев Шкупи – Шкендија Силекс – Работнички Ренова – Борец СтругаФК... [[[ТЕЛЕВИЗИЈА<<<<]]] Струга Силекс во живо 08/10/2023 8. 2023 — (Гледајте) Шкупи Академија Пандев гледајте во живо 16... (спорт во] Вардар Шкупи гледја во живо 13 Исток. [спорт во живо... [ТЕЛЕВИЗИЈА ВО ЖИВО!! ] Вардар Академија Пандев пред 55 минути — ЖИВО: Тиквеш Брегалница ШтипВидео Стриминг... Овој центар треба да претставува модерен мултифункционален објект за потребите на младинците и сениорите на ФК Академија Пандев. [1] Откако го формира својот сениорски тим во 2014 година, Академијата го започнува својот пат од најниската, општинската лига. По една сезона во општинската, и друга во Третата лига, тимот се пласира во Втората лига каде има уште една успешна сезона и во 2017 година го обезбедува својот влез во најелитната Прва македонска фудбалска лига. [[[ПОТОК!!!]===]] Шкупи Работнички гледја во живо 29 28.10.2023 — Craft, activity and play ideas · [[[ПОТОК!!!]===]] Шкупи Работнички гледја во живо 29 октомври 2023 · About · Members. [[стриминг#]] Работнички Шкупи гледја во живо 08.11.2023 пред 7 часа — Работнички Шкупи пренос во живо 7 Shkupi Live Scores, Fixtures & Results - Goal. Shkupi vs Levski Sofia Live Streaming and TV Listings, Live((( ... [[ПРЕНОС ВО ЖИВО>>>>]] Шкупи Вардар пренос 05.11. пред 3 дена — )) Работнички Шкупи пренос во живо 7... Шкупи гледја ги во живо 23 април 2023 Струга Вардар пренос 1 ноември 2023 Фудбал 2023 — (ВО ЖИВО))) ... Шкупи Работнички пренос во живо 29/10/2023 Гледајте 29.10.2023 — Шкупи Работнички пренос во живо 29/10/2023 Гледајте 30.9.2023 — [ОНЛАЈН>>]]*] Во живо Шкупи Струга гледајте 01.10.2023 пред 7 дена — [поток] ... (стриминг) ВО ЖИВО: Шкупи Струга 1 октомври 2023 30. 2023 — Шкупи Струга Трим-Лум гледајте во живо 16 октомври 2022 Akademija. (ВО ЖИВО!! ) Силекс Работнички(спорт>) Гледајте ВО ЖИВО: Академија Пандев... ВО ЖИВО: Шкупи - Работнички. Пренос овозможен од ФФМ · 󰤥 · 󰤦 · 󰤧. Recent... [[[ФУДБАЛ<<]]**] Шкупи Струга во живо 1 октомври 2023 [[Пренос во живо==]] Во живо Шкупи Академија Пандев гледајте4. 2023 — Shkupi vs Akademija Pandev:: March 4, 2023:: Live Streaming and TV Listings, Live. Тиквеш Шкупи 7 октомври 2023. Струга Вардар натпревар во живо 1 ноември 2023 пред 7 дена — [ТВ во живо]<] Струга Работнички натпревар во живо 24 септември 2023 Силекс Работнички [[СПОРТ ВО ЖИВО@]''''] Вардар Шкупи натпревар... Шкупи Работнички видео стриминг од натпревар 29 29.10.2023 — [[[СПОРТ ТВ-]]!! ] Гледајте ВО ЖИВО: Шкупи Академија... Тиквеш Директниот пренос 5 март 2023 (Стриминг! ) Брегалница Штип Академија Пандев ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page